Öğrenci Blogları

Birinci Sınıf Öğrencileri

Ahmet Batuhan Türkay-https://batuhanturkay.wordpress.com/

Alp Eren Yüksel-https://alpeyuksel.wordpress.com

Alper Al-https://alalper.wordpress.com

Arda Kalenci-https://ardaofficialweb.wordpress.com

Arife İlay Aydın-https://ilayaydin.wordpress.com/

Aybala Tuba Kurucu-https://aybalatuba.wordpress.com/

Ayşe Eda Koz-https://architecture578.wordpress.com 

Begüm Balaban-begumbalaban.wordpress.com

Belin Başak Ayaz-https://bbasakayaz.wordpress.com/

Berge Burcu Bayrak-https://burcubayrak.wordpress.com/

Beril Özmen-berilozmen.wordpress.com

Berk Coşkun-coskunberk.wordpress.com

Bilgesu Şen-https://bilgesusen.wordpress.com/

Cansın Yalçın-https://cansinyalcinblog.wordpress.com/

Cansu Damla Ural-https://cansudamlaural.wordpress.com/

Ceren Yılmaz-https://cerenylmaz.wordpress.com/

Cihan Sümbül-https://cihansumbul.wordpress.com/

Çelen Önder-https://celenonder.wordpress.com/

Çisem Atak-https://cisematakblog.wordpress.com/

Defne Güneri-https://defneguneri.wordpress.com/

Doğukan Çepiç-http://architeceast.wordpress.com

Ebru Işık-https://ebru14.wordpress.com/

Ece İrem Sakallı-https://eceiremsakalli.wordpress.com/

Ege Kanlıoğlu-https://egekanlioglu.wordpress.com/

Ekin Başkentli-https://architedture.wordpress.com/

Emine Ayşe Karaaslan-https://aysekaraarslan.wordpress.com/

Ersan İlktan-https://ersanilktan.wordpress.com/

Eylül Tombakoğlu-https://eylultombakoglu.wordpress.com

Ezgi Nur Alemdağ-http://ezginuralemdag.wordpress.com/  

Halil Noyın-https://halilnoyin.wordpress.com/

İbrahim Kalaycı-https://ibrahimkalayciblog.wordpress.com

İpek Oktay-https://ipekoktay.wordpress.com/ 

İpek Helvacı-https://ipekhelvaci.wordpress.com

İrem Biter-https://irembiter.wordpress.com/

Muhammed Nuri Terzi-https://nuriterzi.wordpress.com/

Mücahit Erdaş-https://mucahiterdas.wordpress.com/

Nadide Pınar Oktar-https://pinaroktar.wordpress.com/

Sıla Kartal-https://silakartalsite.wordpress.com/

Tolgahan Şahin-https://tolgahansahin07.wordpress.com/

Tuğçe Seymen-https://tugceseymen.wordpress.com

Uğur Çınar-https://ugurcinar.wordpress.com/

Yağmur Bektaş-https://yagmurbektas.wordpress.com/

Yaşar Alp Öztürk-https://yasaralpozturk.wordpress.com

Zeynep Emir-https://zeynepemir.wordpress.com/

Zeynep Tuğtekin-https://zeyneptugtekin.wordpress.com/

Zülal Uyar-http://zulalimranuyar.wordpress.com

İkinci Sınıf Öğrencileri

Arda İzgörden - https://ardaizgorden.wordpress.com/

Aslı Gürcan - https://asligurcan.wordpress.com/

Aylin Aşır - https://aylinasir.wordpress.com/

Aylin Şen - https://aylinsen.wordpress.com/

Behice Nur Özer - http://behiceozer.tumblr.com/

Berk Coşkun - https://berkcoskunblog.wordpress.com/

Bilgesu Şen - https://bilgesusen.wordpress.com/

Burak Ağbulut - https://burakagbulut.wordpress.com/

Can Çetiner - https://cancetiner.wordpress.com/

Cansu Bayrak - https://cansubayrak.wordpress.com/

Cansu Yeşil - https://cansuyesil.wordpress.com/

Cansu Nur Ürek - https://cansunururek.wordpress.com/

Deniz Yıldırım - https://ndenizyildirim.wordpress.com/

Didar Çayır - https://didarcayir.wordpress.com/

Dilara Özlü - https://dilaraozlu.wordpress.com/

Doğuş Can Kadıoğlu - https://doguscankadioglu.wordpress.com/

Ece Günal - https://ecegunal.wordpress.com/

Ecem Olgun - http://ecemolgun.wordpress.com/

Eda Turgut - https://edaturgut.wordpress.com/

Eda Nur Abanozoğlu - http://edanurabanozoglu.tumblr.com/

Efe Yılmaz - https://efeyilmaz1.wordpress.com/

Ezgi Samancı - https://ezgisamanci.wordpress.com/

Gökçe Naz Soysal - https://gokcenazsoysal.wordpress.com/

Gül Sezen Baygün - https://sezenbaygun.wordpress.com/

Gültekin Doruk Atay - https://gultekindorukatay.wordpress.com/

Hande Sığın - https://handesi.wordpress.com/

Hatice Öz - https://haticeoztedu.wordpress.com/

İlayda Genç - https://ilaydagenc.wordpress.com/

İpek İmdat - https://ipekimdat.wordpress.com/

İrem Asena Güney - https://asenaguney.wordpress.com/

Melike Damla Sert - https://damlasert.wordpress.com/

Melike Zeynep Silahşör - https://mzsilahsor.wordpress.com/

Melis Bel - https://melisbel.wordpress.com/

Melis Bolat - https://melisbolat.wordpress.com/

Merve Şanlı - https://mervesanli.wordpress.com/

Miray Yüksel - https://mirayksl.wordpress.com/

Mutlu Akbulut - https://mutluakbulut.wordpress.com/

Nevin Gizem Usanmaz - https://nevingizemusanmaz.wordpress.com/

Nilay Karaköy - https://nilaykarakoy.wordpress.com/

Nur Hazal Gürgöze - https://hazalgurgoze.wordpress.com/

Pelin Bütüner - https://pelinbutuner.wordpress.com/

Pembe Büşra Şafak - https://busrasafak.wordpress.com/

Selin Taşbilek - https://selintasbilek.wordpress.com/

Seran Şenyurt - https://seransenyurt.wordpress.com/

Sevinç Salmanlı - https://sevslmnl.wordpress.com/

Şeyma Akcan - https://seymakcan.wordpress.com/

Ufuk Uğurlar - https://ufukugurlar.wordpress.com/

Umut Onat - https://onatumut.wordpress.com/

İrem Sümer - https://iremsumer.wordpress.com/

Üçüncü Sınıf Öğrencileri

Ahsen Senem Sırma - http://senemsirma.wordpress.com/

Alper Ertuğ Sarper - https://alperertugsarper.wordpress.com/

Atacan Okumuş - http://mimaring.com/

Begüm Sarı - http://saribegum.wordpress.com/

Behice Nur Özer - http://behiceozer.wordpress.com/

Beyza Şener - http://beyzasener.wordpress.com/

Bilge Ersarı - https://bilgeersari.wordpress.com/

Burcu Kaplan - http://burcuukaplan.wordpress.com/

Cansu Türk - http://cansuturk.wordpress.com/

Cemre Kale - http://cemrekale.wordpress.com/

Ceren Özsu - http://cerenozsu.wordpress.com/

Defne Işıklı - https://defneisikli.wordpress.com/

Dİdem Zeynep Ödemiş - http://didemzeynepodemis.wordpress.com/

Dila Batmaz - http://dilabatmaz.wordpress.com/

Dilya Çelen -  http://dilyacelen.wordpress.com/

Doğa Can Ata - http://www.dogacanata.blogspot.com.tr/

Elif Ezgi Öztürk - http://elifezgiozturk.wordpress.com/

Ezgi Koyukan - http://ezgikoyukan.wordpress.com/

Gökhan Yarar - http://gokhanyarar.tumblr.com/

Gözde Delice - https://dlcgozde.wordpress.com/

Işık Öyküm Öztürk - http://ozturkoykum.wordpress.com/

İlayda Özkaya - http://ilaydaozkaya.wordpress.com/

İpek Deniz Alpdoğan - http://ipekdenizalpdogan.wordpress.com/

İrem Baz - http://irembaz.wordpress.com/

Kaan Öğetürk - http://kaanogeturk.wordpress.com/

Kerem Orhan - http://keremorhan.wordpress.com/

Mehmet Beyazlı-https://mbeyazli.wordpress.com/

Melisa Unvan - http://melisaunvan.wordpress.com/

Merve Işık - http://merveisiksworld.tumblr.com/

Merve Nur Yurt - http://mnuryurt.wordpress.com/

Meryem Ebru Burak - http://meryemebruburak.wordpress.com/

Necmiye Seçil Yolalan - http://secilyolalan.wordpress.com/

Nehir Melis Uzun - http://nehirmelisuzun.wordpress.com/

Oğuzhan Taşçı - http://ohantasci.wordpress.com/

Özgecan Zeybek - http://ozgecanzeybek.wordpress.com/

Rabia Meycan Yeğin - https://rmeycanyegin.wordpress.com/

Rumeysa Hial Aydemir - http://iamrumeysa.tumblr.com/

Seda Mercan - http://sedamercan.wordpress.com/

Selin Taşbilek - http://selintasbilek.wordpress.com/

Sena Çatal - https://senacatal.wordpress.com/

Serap Sevgi Ünkaracalar - http://ssevgiunkaracalar.wordpress.com/

Seyyid Ahmet Kılınç - http://seyyidahmetkilinc.wordpress.com/

Tuğçe Erartsın - http://tugceerartsin.wordpress.com/

Yağmur Gülru Burhan - http://yagmurgulruburhan.wordpress.com/

Zarif Dijle Zırhlı - http://dijlezrhl.wordpress.com/

Zeynep Azboy - http://zeynepazboy.wordpress.com/

Zeynep Yağcıoğlu - http://zeynepyagcioglublog.wordpress.com/

Dördüncü Sınıf Öğrencileri

Aylin Alicanoğlu - http://aylinalicanoglu.wordpress.com/

Aysu Gürman - http://aysugurman.wordpress.com/

Bestenur Öztürk - http://besteozt.wordpress.com/

Çelinay Şahin - http://tugcecelinay.wordpress.com/

Elif Tamay - http://eliftamay.wordpress.com/

Eren Yazıcıoğlu - http://erenyazicioglu.wordpress.com/

Ezgi Gani - http://ezgigani.wordpress.com/

İdil İbrikçioğlu - http://idil93.wordpress.com/

İpek Akın - http://ipekakin.wordpress.com/

Kübra Öztürk - http://ozturkkubra.wordpress.com/

Kübra Sönmez - http://kubrasonmez.wordpress.com/

Melis Gayretli - http://melisgayretli.wordpress.com/

Melis Küçüktunç - http://meliskucuktunc.wordpress.com/

Müge Güreş - http://mugegures.wordpress.com/

Ozan Çiçek - http://ozancicek94.wordpress.com/

Özge Turgay - http://ozgeturgay.wordpress.com/

Sena Kocakaya http://senakocakaya.wordpress.com/

Uğur Namdar - http://ugurnamdarr.wordpress.com/